طراحی حرفه ای وب سایت در شهرکرد

طراحی وب سایت در شهرکرد

طراحی وب سایت در شهرکرد پایه و اساس کسب و کار اینترنتی است. داشتن وب سایت در شهرکرد، عالی ترین پیشنهاد برای معرفی خدمات، فروش محصولات و … در بستر اینترنت هست که باید انجام شود، در طول زمان ثابت شده که تمام شبکه های اجتماعی گذری هستن و پایداری ندارن ممکنه در هر زمانی فیلتر بشن و تمام زحمات شما از دست بره در واقع شما در شبکه های اجتماعی صاحب صفحه خودتون نیستید و خطر از بین رفتن صفحه همیشه شما رو تهدید میکنه اما وب سایت کاملا متعلق به خود شماست و کسی نمی تونه اون رو از بین ببره و فقط باید به عنوان شتاب دهنده معرفی کسب و کار از اون ها استفاده کرد تا به نتیجه و بهره وری قطعی برسید، ما اینجا هستیم تا این مسیر رو برای شما هموار کنیم و فروش چند برابری و اتوماتیک رو به شما هدیه کنیم. در کنار طراحی وب سایت در شهرکرد برای شما آموزش مدیریت و ارتقا جایگاه وبسایتتون رو هم به شما یاد میدیم.

طراحی سایت شخصی

برندسازی شخصی، تعامل با مخاطبان، رزومه، گالری و دیگر امکانات از مزایای طراحی سایت برای پزشکان، نویسندگان، ورزشکاران، هنرمندان است.

طراحی سایت شرکتی

تعامل با مخاطبان، برندینگ، معرفی و ارائه خدمات و درج اطلاعات لازم برای مشتریان به جای افزایش نیروی بیشتر جهت پاسخگویی به مشتریان.

طراحی فروشگاه اینترنتی

فروشگاه فیزیکی‌تان را تبدیل به فروشگاه اینترنتی نموده و با کلی امکانات جذاب، استراتژی‌های بسیاری برای فروش محصولات خود تعریف کنید

نمایش صحیح وبسایت در تمام نمایشگرها: یک وب سایت استاندارد باید قابلیت نمایش صحیح و بهینه در تمام نمایشگرها از موبایل و تبلت گرفته تا دسکتاپ و تلویزیون در ابعاد مختلف را داشته باشد چرا که مخاطبان از دستگاه های متفاوتی استفاده می‌کنند.

سرعت بارگذاری بسیار بالا: مراجعه کنندگان به سایت محدودیت زمانی دارند و باید در زمان کوتاه به اطلاعات یا خدماتی که به دنبال آن هستند دست پیدا کنند و اگر وب سایت سرعت لود خوبی نداشته باشد کاربر وبسایت را ترک خواهد کرد ما در سی تو بهینه ترین سرعت لود رو برای وبسایت شما ارائه میکنیم.

سپر امنیتی قدرتمند سایت: امنیت هیچ سیستمی را نمی‌توان 100% تضمین کرد، اما سی تو سایت برای هر وب سایتی که طراحی میکند یک سپر امنیتی قدرتمند ایجاد می‌کند تا هر ربات یا هکری نتواند به آن نفوذ کند و ما امنیت وبسایت شما رو تا 99 درصد تضمین میکنیم.

همیشه در دسترس باشید: بازدیدکننده وب سایت شما می تواند خارج از ساعات کاری، مثلا ساعت ۲ نیمه شب و یا کیلومترها دورتر از شما با مراجعه به وب سایت شما، به اطلاعات مورد نیاز خود دسترسی پیدا کند. از خدمات شما مطلع شوند و یا محصولات شما رو خرید کنند و رویای کسب درآمد در خواب با استفاده از اینترنت را تجربه کنید.

سایت گلد (Gold)

مناسب برای سایت های فروشگاهی / آموزشی

شروع قیمت از

12 میلیون تومان

سایت پرمیوم (premium)

مناسب برای سایت های شرکتی / پزشکی

شروع قیمت از

9 میلیون تومان

سایت بیسیک (Basic)

مناسب برای سایت هایی با کاربری عمومی و ساده جهت معرفی

شروع قیمت از

6 میلیون تومان

هزینه طراحی وب سایت در شهرکرد چطور محاسبه میشود؟

دوست من چه پیش همکاران ما کار طراحی وبسایت رو بسپاری چه پیش ما به این نکته توجه کن برای طراحی وبسایت باید به کیفیت کار کارفرما توجه کرد نه هزینه تمام شده

این مورد رو خیلی از کارفرما ها نادیده میگیرن و بعد از تجربه تلخی که باهاش مواجه میشن یا کلا از وبسایت قدرتمند ترین ابزار دیجیتال مارکتینگ منصرف میشن!

یا مجبور به هزینه چند برابری برای باز طراحی وبسایتشون میشن، آگاهانه اقدام کنید.

هزینه طراحی وب سایت در شهرکرد و سراسر ایران در دیجیتال مارکتینگ سی تو بر اساس امکانات درخواستی مشتری پس از نیاز سنجی مشخص میشود

اما چون کارفرمای عزیز ما حق دارد سالیان سال از وبسایت خود به بهترین شکل ممکن و بدون مشکل استفاده کند وبسایت هایی که ما طراحی میکنیم

باید مطابق با استاندارد بین المللی باشند از این جهت یک هزینه امکانات پایه برای هر دسته از وبسایت ها مشخص شده که در بالای صفحه قابل مشاهده هستند.

یک وب سایت با کاربری پایه از 6 میلیون تومان شروع میشه و  بر اساس امکانات بیشتری که مشتری درخواست کنه به قیمت پایه اضافه میشه

به دلیل لایسنس دار بودن خدمات و نوسان قیمت برای بررسی هزینه نهایی وبسایت خود روی لینک زیر کلیک کنید

من میخوام سایت حرفه ای داشته باشم