طراحی حرفه ای وب سایت در شهرکرد

طراحی وب سایت در شهرکرد

طراحی وب سایت در شهرکرد پایه و اساس کسب و کار اینترنتی است. داشتن وب سایت در شهرکرد، عالی ترین پیشنهاد برای معرفی خدمات، فروش محصولات و … در بستر اینترنت هست که باید انجام شود، در طول زمان ثابت شده که تمام شبکه های اجتماعی گذری هستن و پایداری ندارن ممکنه در هر زمانی فیلتر بشن و تمام زحمات شما از دست بره در واقع شما در شبکه های اجتماعی صاحب صفحه خودتون نیستید و خطر از بین رفتن صفحه همیشه شما رو تهدید میکنه اما وب سایت کاملا متعلق به خود شماست و کسی نمی تونه اون رو از بین ببره و فقط باید به عنوان شتاب دهنده معرفی کسب و کار از اون ها استفاده کرد تا به نتیجه و بهره وری قطعی برسید، ما اینجا هستیم تا این مسیر رو برای شما هموار کنیم و فروش چند برابری و اتوماتیک رو به شما هدیه کنیم. در کنار طراحی وب سایت در شهرکرد برای شما آموزش مدیریت و ارتقا جایگاه وبسایتتون رو هم به شما یاد میدیم.

طراحی سایت شخصی

برندسازی شخصی، تعامل با مخاطبان، رزومه، گالری و دیگر امکانات از مزایای طراحی سایت برای پزشکان، نویسندگان، ورزشکاران، هنرمندان است.

طراحی سایت شرکتی

تعامل با مخاطبان، برندینگ، معرفی و ارائه خدمات و درج اطلاعات لازم برای مشتریان به جای افزایش نیروی بیشتر جهت پاسخگویی به مشتریان.

طراحی فروشگاه اینترنتی

فروشگاه فیزیکی‌تان را تبدیل به فروشگاه اینترنتی نموده و با کلی امکانات جذاب، استراتژی‌های بسیاری برای فروش محصولات خود تعریف کنید

نمایش صحیح وبسایت در تمام نمایشگرها: یک وب سایت استاندارد باید قابلیت نمایش صحیح و بهینه در تمام نمایشگرها از موبایل و تبلت گرفته تا دسکتاپ و تلویزیون در ابعاد مختلف را داشته باشد چرا که مخاطبان از دستگاه های متفاوتی استفاده می‌کنند.

سرعت بارگذاری بسیار بالا: مراجعه کنندگان به سایت محدودیت زمانی دارند و باید در زمان کوتاه به اطلاعات یا خدماتی که به دنبال آن هستند دست پیدا کنند و اگر وب سایت سرعت لود خوبی نداشته باشد کاربر وبسایت را ترک خواهد کرد ما در سی تو بهینه ترین سرعت لود رو برای وبسایت شما ارائه میکنیم.

سپر امنیتی قدرتمند سایت: امنیت هیچ سیستمی را نمی‌توان 100% تضمین کرد، اما سی تو سایت برای هر وب سایتی که طراحی میکند یک سپر امنیتی قدرتمند ایجاد می‌کند تا هر ربات یا هکری نتواند به آن نفوذ کند و ما امنیت وبسایت شما رو تا 99 درصد تضمین میکنیم.

همیشه در دسترس باشید: بازدیدکننده وب سایت شما می تواند خارج از ساعات کاری، مثلا ساعت ۲ نیمه شب و یا کیلومترها دورتر از شما با مراجعه به وب سایت شما، به اطلاعات مورد نیاز خود دسترسی پیدا کند. از خدمات شما مطلع شوند و یا محصولات شما رو خرید کنند و رویای کسب درآمد در خواب با استفاده از اینترنت را تجربه کنید.

برای طراحی وبسایت باید به کیفیت توجه کرد نه هزینش

هزینه طراحی وب سایت چقدر هست ؟

هزینه طراحی وب سایت بر اساس امکانات درخواستی مشتری پس از نیاز سنجی مشخص میشه هزینه امکانات پایه

یک وب سایت با کاربری عمومی از 5 میلیون تومان شروع میشه و  بر اساس امکانات بیشتری که مشتری

درخواست کنه به قیمت پایه اضافه میشه برای بررسی هزینه وبسایت روی لینک زیر کلیک کنید

من میخوام سایت حرفه ای داشته باشم