کشیدگی ردیف و محتوا

فروشگاه اینترنتی در شهرکرد بستری برای فروش محصولات ما در فضای وب است. حالا یک سری سوالات اساسی در هنگام تفکر درباره راه اندازی فروشگاه اینترنتی به ذهن هر کسی خطور می کند، مثل اینکه هزینه آن چقدر می‎شود و چه مجوز هایی نیاز دارد و چگونه سایتی باید برای آن طراحی شود و … که در ادامه مراحل راه اندازی فروشگاه اینترنتی در شهرکرد به آن می‎رسیم.

در مرحله اول باید مشخص کنید که چه چیزی را میخواهد به فروش برسانید. یک سایت فروش لوازم خانگی خواهید بود  و یا سوپر مارکت آنلاین اینترنتی. پس از آن یک وب سایت برای خود راه اندازی کنید و محصولات خود را درون آن قرار دهید و شروع کنید به محتوا سازی و سئو برای سایت و جذب مشتری و در نهایت فروش محصول یا خدمات. این ساده ترین توضیحی بود که در مورد مراحل راه اندازی فروشگاه اینترنتی در شهرکرد می توان بیان کرد.

پس از تصمیم قطعی گرفتن درباره راه اندازی یک فروشگاه اینترنتی در شهرکرد و نوع محصولی و یا خدماتی که قصد فروش آن را دارید باید این مسئله مشخص شود که چگونه می خواهید در بستر اینترنتی و فضای آنلاین فعالیت کنید. آیا با ساخت اپلیکیشن می خواهید وارد فضای دیجیتال شوید یا اینستاگرام و یا طراحی سایت ؟! اینکه ما در بخش نقطه شروع فقط طراحی سایت را بیان کردیم به این دلیل بود که اصلی ترین و بهترین راه برای فروش محصول در اینترنت طراحی یک سایت است. این هم به این دلیل است که طبق تحقیقات سایت اعتبار بیشتری به یک برند می دهد و اعتماد مشتری به شما بیشتر خواهد بود. علاوه بر آن در سایت دست شما برای اعمال فعالیت های مختلف باز تر است.

حالا اما چه نوع سایتی برای خود انتخاب کنیم. سایت اختصاصی یا آماده و یا سراغ CMS ها برویم؟!

سایت ها انواع مختلفی دارند که یکی از آنها سایت های اختصاصی است که این سایت ها برای مشتری کدنویسی می شوند و هزینه و وقت بیشتری هم باید صرف آنها شود. سایت های آماده هم استفاده از سایت ساز هاست مه شرکت هایی چون wix در خارج و یکسری شرکت ها در ایران آنها را ارائه می دهند. این سایت ها کمترین هزینه ی ممکن را دارند. سایت هایی هم هستند که تحت سیستم های مدیریت محتوا یا همان CMS کار می کنند. ارائه دهنده این سیستم ها شرکت های بزرگی چون وردپرس و جوملا و … هستند که پیشنهاد ما استفاده از این نوع سایت هاست.

با گذشت از تمام جزئیات و ریزه کاری هایی که در بخش انواع طراحی سایت میشد که گفته شود فرض را بر این می گیریم که ما یک سایت وردپرسی با یک قالب مناسب و افزونه های مورد نیاز برای خود انتخاب کردیم حالا باید چه کار کنیم؟

یکی از اصلی ترین مسائلی که در سایت های فروشگاهی در شهرکرد باید رعایت شود گرفتن نماد اعتماد الکترونیک است. این مرحله از مراحل راه اندازی فروشگاه اینترنتی را به هیچ وجه دست کم نگیرید زیرا بسیاری از مشتریان قبل از مشاهده محصولات سراغ این می روند که سایت شما از نظر دولت یک سایت قانونی و قابل اعتماد است و یا خیر.

فروشگاه اینترنتی در شهرکرد مانند یک فروشگاه معمولی حتما باید امکان پرداخت آنلاین را داشته باشد. این هم برای شما بسیار مهم و مفید است و هم برای مشتریانتون و دید آنها نسبت به کسب و کار شما. برای تهیه درگاه پرداخت هم به سایت های واسط مثل زرین پال میتوان استفاده کرد.

سایت بدون محتوا مثل ماشین بدون سوخت است. شما باید بتوانید با انواع راه ها مشتری را به سایت خود بکشانید که یکی از آن راه ها گذاشتن محتواهای سئو شده مناسب در سایت هست. و در همین هنگام صفحه محصولات خود را نیز از محصولات خود پر کنید که مشتری با یک ویترین شیک و پر مواجه شود. این مرحله از اصلی ترین مراحل راه اندازی فروشگاه اینترنتی در شهرکرد به حساب می آید.

حالا دیگه پایه های داشتن یک فروشگاه اینترنتی فوق العاده گذاشته شده و کافیست که فقط سایتتون رو مثل یک مغازه پشتیبانی و مدیریت کنید و این مراحل را اصولی طی کنید و از فروش وبسایتتون لذت ببرید.

دیدگاه خود را ثبت کنید

بستن

زمانی که ما در مکان جدیدی پا میذاریم برای راحتی خودمون و پیشرفتمون باید قوانین اونجارو بدونیم. حالا اگه به سرزمین بازاریابی دیجیتال پا گذاشتی من بهت قوانین این سرزمین رو یاد میدم.